Online Türkçe Testi

Kısa Bilgi Sitesi

31.05.2019

Bilgi kaynak sitesi olan yazilibilgi.com sayesinde aradığınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Kısaca Nedir Kimdir soruları burada.

Kısa Bilgi Sitesi

 

Bilgi kaynak sitesi olan yazilibilgi.com sayesinde aradığınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Kısaca Nedir Kimdir sorularına cevap arayan bu sitede derslerinize yardımcı olmak için ödevlerinizi ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtı görebileceksiniz. Söz gelimi öğretmeniniz size tarih nedir kısaca anlatınız diye bir ödev verdiğinde hemen yazilibilgi.com da arama yapıyorsunuz. Veya edebiyat hocalarınız sizlere bir şairin ya da ünlü bir yazarın hayatını sorduğunda; herhangi bir bilim adamı, düşünür yada tarihte kayıtlara geçmiş yüksek şahsiyetler hakkında araştırma yapmanızı istediğinizde hemen yazılı bilgi sitesinde arama yapmalısınız.


kisaca nedir kimdir

Aramalarınız Mimar Sinan hayatı kısaca veya kısaca katip çelebi kimdir, biruni kimdir, Tanzimat Fermanı nedir, cilalı taş devri hakkında kısaca bilgi, Hz. isa hayatı kısaca, haçlı seferleri nedir, Hz. şuayb hayatı gibi aramalarınızı arama kutusu aracılığıyla yapabilirsiniz.

Tarih derslerindeki metaryallerle geçmişinizde olup bitenler ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Coğrafya konuları sayesinde Türkiye’nin bölgelerini ve ekonomik kaynaklarını kısaca tüm coğrafi özelliklerimiz hakkında açık ve net, anlaşılır makalelerle bilgi edineceksiniz. Aynı zamanda tükçe dersinden de faydalanabileceğiniz içerikler yazılı bilgi’de mevcut. Edebiyat hocanız divan edebiyatından bir şairin hayatını mı sordu? Veya ölçü uyak derken kısaca nazım birimi nedir araştırıp getirin mi dedi. Merak etmeyin dersler ve ödevlere yardımcı site www.yazilibilgi.com adresi tüm zorlukları baş etmenize yardımcı olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.